Bitkisel Yolla Ten Rengi Nasıl Açılır

Bu Yazıyı Facebook'ta Paylaşın!

Bitkisel Yolla Ten Rengi Nasil Acilir 210x300 Bitkisel Yolla Ten Rengi Nasıl AçılırTen rengimiz bize verilen en büyük lütuftur ama bazen ten rengimizden memnun olmayız özelliklede koyu renkli ten rengi olan kişiler ten rengini açmak için herşeyi yaparlar.Cilt rengi nasıl açılır diyorsanız sizlere vereceğimiz bitkisel yolu bir deneyin derim.

Malzemeler

1 Çay kaşığı gece kremi

1 Çay kaşığı limon suyu

1 Çay kaşığı greyfurt

Yapılışı

Gece kreminizden 1 çay kaşığı alın ve bunu limon suyu ve greyfurt suyuyla iyice karıştırın.Bu karışımı her akşam yatmadan önce yüzünüze,dekolte bölgenize ve ellerinize sürün.Sabah uyandığınızda ise cildinizi ıhlamur çayı ile silin.Ayrıca kışın bile olsa cildinize güneşten koruyucu krem sürün.Bu formülü düzenli şekilde uygularsanız teninizin renginin nasılda açıldığını fark edeceksiniz.

Not:Hibiskus çiçeği çay gibi demlenir ve süzülür.İçebildiğiniz gibi cildinizede sürebilirsiniz.Gözenekleri Sıkıştırır,cilde c vitamini verir.

Bu yazıda öne çıkanlar:


1 Yorum “Bitkisel Yolla Ten Rengi Nasıl Açılır”

  • 1 Hayat :

    Cilt rengini koyulaştırmak veya biraz daha açmak için tercih edilen ilk şey makyaj malzemeleridir. Ve ben büyük zararıda cildimize onlar vermektedir.

Yorum Yaz

hosting